2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraśnik
Dodane Dzisiaj o 10:15

Specjalista ds. BHP

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Miejsce wykonywania pracy: Kraśnik, budowy na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego

Prosimy o wysyłanie CV na adres email lub kontakt telefoniczny.

ZAKRES ZADAŃ:

1)      Doradzanie pracodawcy oraz osobom odpowiedzialnym za kierowanie pracownikami w kwestiach związanych z BHP;

2)      Organizacja i prowadzenie szkoleń wstępnych;

3)      Branie udziału w tworzeniu i opiniowanie instrukcji stanowiskowych oraz tworzenie regulaminów i procedur;

4)      Wspieranie działań proaktywnych oraz czynny udział w budowaniu kultury bezpieczeństwa w organizacji;

5)      Ustalanie okoliczności, jak i przyczyn wypadków w pracy oraz weryfikacja stopnia wdrożenia ustaleń zespołów powypadkowych;

6)      Branie udziału w tworzeniu rocznych analiz bhp;

7)      Opracowywanie propozycji odnośnie zmian technicznych i organizacyjnych, celem poprawy warunków pracy oraz bezpieczeństwa;

8)      Bieżące kontrole na projektach prowadzonych przez firmę, sporządzanie z nich raportów oraz rozsyłanie do przełożonego i kierowników prowadzących budowy;

9)      Właściwe kompletowanie oraz przechowywanie dokumentacji z zakresu BHP, wynikającej z polskich przepisów;

10)  Inicjowanie działań zmierzających do poprawy warunków BHP;

11)  Udział w ocenie ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach;

12)  Współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli (PIP, PIS);

13)  Doradztwo w zakresie doboru wyposażenia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej na stanowiskach pracy.

NASZE OCZEKIWANIA:

1)      Studia wyższe kierunkowe lub wyższe techniczne wsparte studiami podyplomowymi w zakresie bhp;

2)      Minimum 1 rok doświadczenia – preferowane w branży budowlanej;

3)      Znajomość przepisów BHP oraz umiejętność stosowania ich w praktyce;

4)      Umiejętność prowadzenia szkoleń, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

5)      Dobra znajomość obsługi MS Office;

6)      Komunikatywność;

7)      Umiejętność współpracy w zespole;

8)      Skrupulatność, sumienność, dobra organizacja pracy;

9)      Prawo jazdy kat. B;

10)  Uprawnienia inspektora ochrony ppoż. – mile widziane.

Dodatkowo od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy własnej I samodzielności w działaniu.

OFERUJEMY:

1)      Zatrudnienie na umowę o pracę;

2)      Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

3)      Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w stabilnym zespole pracowników;

4)      Przyjazną atmosferę pracy;

5)      Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych;

6)      Możliwość wszechstronnego rozwoju własnego poprzez szkolenia;

7)      Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy);

8)      Pakiet socjalny;

9)      Karta MultiSport.

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 912904518