2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Jarosław
O-I Poland
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. BHP

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

O-I Glass, Inc. (NYSE: OI) naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest nie tylko piękne, ale również czyste, zdrowe i w pełni nadające się do recyklingu, co czyni je najbardziej zrównoważonym materiałem opakowaniowym. Wprowadzamy innowacje zgodnie z potrzebami klientów, aby tworzyć kultowe opakowania, które budują marki na całym świecie.

Globalna siedziba O-I Glass znajduje się w Perrysburgu w stanie Ohio (USA). W 69 zakładach zlokalizowanych w 19 krajach, nasza firma zatrudnia około 24 000 osób.  W 2022 roku firma O-I Glass sięgnęła przychody w wysokości 6,9 mld USD.

W Polsce nasze Huty Szkła zlokalizowane są w Poznaniu (od 1933 roku) oraz w Jarosławiu (od 1974 roku). W Jarosławiu zlokalizowane jest również Centrum Serwisowe Maszyn, które świadczy usługi serwisowania maszyn szklarskich w całej Europie.

Dowiedz się więcej o naszej firmie: o-i.com / Facebook / Twitter / Instagram / LinkedIn

Opis stanowiska

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych BHP, szkoleń dla firm zewnętrznych, szkoleń tematycznych związanych z BHP​

  • Monitorowanie warunków pracy, kontrola przestrzegania przepisów i procedur obowiązujących w przedsiębiorstwie oraz opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP ​

  • Realizowanie wewnętrznych i korporacyjnych projektów oraz działań poaudytowych związanych z Ochroną Środowiska i BHP​

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, współpraca z organami administracji w zakresie zachorowań na choroby zawodowe​

  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego​

  • Doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy, doboru środków ochrony zbiorowej i indywidualnej​

  • Współuczestnictwo w kontrolach zakładu pracy przez organy nadzorcze ​

  • Sprawozdawczość wymagana zewnętrznymi regulacjami prawnymi i korporacyjnymi w zakresie BHP i Ochrony środowiska ​

  • Współpraca z jednostkami zajmującymi się pomiarami środowiska pracy, zarządzanie dokumentacją pomiarów środowiska pracy oraz ochrony środowiska​

  • Pomoc we wdrażaniu corocznego Biznes Planu BHPiOŚ i Biznes Planu Szkoleń​

  • Udział w obchodach Safety Walk na terenie całego zakładu​

  • Tworzenie środowiska pracy opartego na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz kreatywnym myśleniu

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP​

  • Minimum 1 rok stażu pracy w służbie BHP, mile widziane doświadczenie pracy w zakładzie produkcyjnym​

  • Znajomość i umiejętność interpretacji właściwych rozporządzeń prawnych istotnych dla pełnionej funkcji​

  • Znajomość pakietu MS Office​

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację​

  • Dokładność, asertywność i odpowiedzialność​

  • Zaangażowanie, elastyczność, kreatywność​

  • Umowa na czas określony 1 rok – poprzez agencję pracy tymczasowej

Dodatkowe informacje

W O-I dostaniesz możliwość rozwoju swojej kariery zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wierzymy, że dzięki szkoleniom, skrojonym na miarę programom rozwojowym, oraz wymianie doświadczeń między krajami, nie tylko rozwiniesz swoją karierę, ale także O-I nadąży za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów, technologiami i trendami rynkowymi. O-I to zgrany zespół specjalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach, wspólnie pracujących i dzielących zainteresowania. Pracując w O-I, przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ szkło to najbardziej ekologiczny surowiec opakowaniowy.

Jako Pracodawca oferujemy stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 912670628