2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Słubice
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Lokalizacja

Słubice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy specjalistę ds. BHP na 1/4 etatu.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe,

- minimum 2 lata doświadczenia,

- doświadczenie w przeprowadzaniu postępowań powypadkowych.

Zakres obowiązków:

- pełnienie zakresu działań służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministra z dnia 02.09.1997 r. w sprawie służby BHP:

- przeprowadzanie szkoleń BHP,

- sporządzanie okresowych analiz stanu BHP,

- bieżące informowanie o stwierdzonych zagrożeniach wraz z propozycjami o sposobie ich usunięcia,

-przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad i przepisów BHP,

- zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań BHP w zakresie pomieszczeń pracy i procesów pracy,

- szacowanie i ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,

- udział w opracowaniu wewnętrznych regulaminów i instrukcji dotyczących BHP,

- prowadzenie dokumentacji związanej z BHP,

- udział w dochodzeniach powypadkowych,

- doradztwo w zakresie obowiązujących zasad i przepisów BHP.

Oferujemy:

- pracę na umowę o pracę, 1/4 etatu,

- możliwość zdobycia nowego doświadczenia,

- pracę w miłej atmosferze.

Zachęcamy do wysyłania CV.

Wszystkie przesłane dokumenty będą traktowane jako poufne i wykorzystywane jedynie w celach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 911967467