2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Czarne
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Lokalizacja

Czarne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Meble Negro z siedzibą w Czarnem , poszukuje osoby na stanowisko :

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań służby BHP wynikających z przepisów prawa pracy
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników firmy
  • Udział w procesie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją z zakresu BHP (instrukcje, regulaminy, procedury)
  • Udział w postępowaniu powypadkowym oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych zgodnie z wymaganiami przepisów oraz wewnętrznymi procedurami i standardami
  • Współpraca z pozostałymi działami w celu promowania i podejmowania działań prewencyjnych, naprawczych i korygujących w obszarze BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe zgodne z rozporządzeniem w sprawie służb BHP
  • Doświadczenie zawodowe min. 2-letnie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z obszarem BHP i ochroną p.poż
  • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) na poziomie dobrym
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, systematyczność, sumienność, duża dyscyplina pracy
  • Umiejętność pracy w stresie
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, również współpracy z ludźmi na różnych szczeblach zarządzania

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu - 50*****58

Lokalizacja

Czarne,

Pomorskie

Pomorskie, Czarne
ID: 667952209