2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Północ
Dodane 30 maja 2024

Specjalista ds. bhp

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/4 etatu)

  • Realizacja obowiązków związanych z aktualnymi przepisami BH

  • Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu BHP

  • Tworzenie dokumentacji BHP, w tym regulaminów, instrukcji oraz przygotowywanie sprawozdań i analiz zgodnie z obowiązującymi przepisami i potrzebami Organizacji

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań/usprawnień związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy oraz propagowaniem kultury bezpieczeństwa wśród pracowników

  • Przeprowadzenie oceny i aktualizacja ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

  • Ustalanie przyczyn oraz okoliczności wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych

  • Współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży serwisowej i logistycznej)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP oraz umiejętność stosowania ich w praktyce

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Przyjemną atmosferę pracy

  • Kafeterię benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Program poleceń pracowniczych

  • Nagrody za staż

  • Elastyczny czas pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Brak dress code’u

  • Pyszną świeżo mieloną kawę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 918725989