2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Łódź
  7. Utrzymanie ruchu - Górna
Andżelika Falkiewicz
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Automatyki Przemysłowej/ Automatyk

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Witaj w świecie, gdzie technologia staje się magią, a automatyzacja to klucz do sukcesu! Dołącz do firmy, która nie boi się wyzwań i od lat jest liderem w swojej branży, wprowadzając najnowsze innowacje i technologie, które przekształcają nasz przemysł.

Miejsce pracy: Łódź

oferujemy

  • umowa o prace ( bezpośrednio z naszym klientem) (okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na rok)
  • praca stacjonarna, w systemie 3-zmianowym
  • atrakcyjny pakiet socjalny

zadania

  • diagnozowanie przyczyn awarii i naprawa maszyn
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń – bieżąca kontrola i konserwacja
  •  stałe monitorowanie urządzeń i zapobieganie wystąpieniu awarii
  •  dbałość o przeglądy okresowe urządzeń zgodnie z ich harmonogramem
  •  zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac
  •  programowanie PLC
  •  usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki.

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika) będzie dodatkowym atutem
  •  znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  •  uprawnienia SEP
  •  doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  praktyczna znajomość zagadnień związanych z naprawą i konserwacją maszyn

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 910314823