2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wysogotowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Analiz i Raportowania

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania:

  • sporządzanie systematycznych raportów, analiz oraz raportów ad hoc;

  • wycena, monitorowanie oraz rozliczania zawartych transakcji (towar, fx, rozliczenie);

  • analiza odchyleń od budżetu;

  • pozyskiwanie i analizowanie danych finansowych oraz współpraca z działem zakupów, działem handlowym, księgowością oraz zarządem;

  • wystawianie dokumentów dla dostawców i odbiorców;

  • bieżące monitorowanie płatności i przepływów finansowych;

  • współpraca z oddziałami firmy w innych krajach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;

  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej;

  • biegła znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel;

  • umiejętność sporządzania kalkulacji i raportów;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • samodzielność, dokładność, inicjatywa i dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim w mowie i piśmie (min. B2);

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale finansowym.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę;

  • możliwość pracy na samodzielnym stanowisku;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • narzędzia pracy.

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 915260494