2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Jaroszówka
Grupa Eltron Sp. z o.o.
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. analiz

Lokalizacja

Białystok, Jaroszówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:

  • Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

  • Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.

  • Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Czego się możesz u nas spodziewać?

Poszukujemy specjalisty, który z pasją podchodzi do analizy danych i potrafi przekształcić surowe liczby w cenne informacje. Jeśli potrafisz spojrzeć na dane z różnych perspektyw, wyciągać z nich istotne wnioski i wpływać na kluczowe decyzje biznesowe, to jesteś osobą, której szukamy. Dołącz do naszego Zespołu jako

Miejsce pracy: ul. Władysława Wysockiego 69B, Białystok

Twój zakres obowiązków:

I. Gromadzenie i analiza danych:

  • Zbieranie danych z różnych źródeł, w tym baz danych oraz systemu Ekonom

  • Tworzenie zestawień w MS Excel, w tym magazynów WMS, zestawień faktur sprzedaży i zakupu, raportów z Dysku Google oraz dashboardów

  • Projektowanie i tworzenie raportów w Power BI

  • Analizy danych biznesowych i przekazywanie ich do osób odpowiedzialnych za poszczególne biznesy

II. Zarządzania Bazą Towarów i Kontrahentów:

  • Aktualizacja parametrów w kartotekach Towarów i Kontrahentów

  • Dodawanie nowych kartotek towarowych

  • Importowanie plików, weryfikacja danych i uzupełnianie nowych kartotek zgodnie ze standardem

  • Aktualizacja cenników zakupowych, monitorowanie warunków rabatowych u producenta oraz innych parametrów

III. Raportowanie i komunikacja:

  • Tworzenie raportów i prezentacji wyników analizy danych dla różnych obszarów

  • Współpraca z zespołem Liderów w celu zrozumienia potrzeb biznesowych i dostosowania analizy danych

  • Udzielanie wsparcia decyzyjnego poprzez przedstawianie rekomendacji opartych na zgromadzonych danych oraz wnioskach z analiz

Nasze wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z danymi, analizie statystycznej lub eksploracji danych - min. 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i technologii stosowanych do analizy danych, takich jak Excel, Power BI

  • Umiejętność pracy z bazami danych i rozumienie zagadnień z nimi związanych

  • Zdolność do skutecznej analizy danych i wyciągania wniosków z zebranych informacji

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w celu efektywnego raportowania wyników analizy danych oraz komunikowania się z innymi działami firmy

  • Współpraca z różnymi działami w firmie i zrozumienie ich potrzeb biznesowych

  • Podejmowanie inicjatywy i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Kreatywne podejście do analizy danych i poszukiwania nowych sposobów wykorzystania informacji w celu poprawy efektywności działania firmy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

  • Niezbędny sprzęt do pracy: laptop, telefon

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)

  • Kawę, herbatę, wodę

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny

  • Dodatkowe benefity:

    • Karta Multisport

    • Prywatna opieka medyczna

    • Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca

    • Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)

    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

    • Zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych

    • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Jeśli jesteś osobą o silnych umiejętnościach analitycznych, doskonałych zdolnościach komunikacyjnych i chcesz dołączyć do naszego Zespołu - aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Jaroszówka
ID: 914412144