2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Dębniki
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. Amazon, Specjalista sprzedaży internetowej, E-commerce

Wynagrodzenie

6 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

FUTURO FASHION LTD., poszukuje specjalisty ds eCommerce (głównie Amazon).

Praca w biurze w Krakowie lub zdalana.

Zakres obowiązków:

-obsługa sprzedaży Amazon (UK, EU, USA)

-wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży/optymalizacja istniejących

-monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych

-prowadzenie kampanii marketingowych i działań promocyjnych

-analizowanie i tworzenie podstawowych raport

Nasze wymagania:

-doświadczenia na podobnym stanowisku lub praktycznej znajomości wyżej wymienionych marketplecow

-znajomość Amazon FBM, FBA -znajomości pakietu Microsoft Office

-umiejętność tworzenia kampanii reklamowych i ich optymalizacji

-komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia i wiedzy)

- umowę o pracę lub umowę zlecenie lub B2B

- mozliwosc pracy w biurze (Krakow) lub zdalnie

- przyjazną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole

-możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach w obszarze ecommerce

*Dużym atutem będzie znajomość:

-Ebay, Kaufland, Walmart oraz Prestashop

-Niemieckiego, Francuskiego, Włoskiego

-programów typu Helium10,Perpetua

-podstawowej obróbki zdjęć w Canva, Photoshop

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 914249876