2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Grunwald
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. Amazon i eBay – rynek niemiecki

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi i Wystawiania Ofert na platformach takich jak: Amazon czy Ebay, która dołączy do naszego zespołu.

Obowiązki:

  • Tworzenie i zarządzanie listami produktów na platformach Amazon i eBay na rynku niemieckim.

  • Optymalizacja opisów produktów, zdjęć i słów kluczowych, aby zwiększyć widoczność i sprzedaż.

  • Monitorowanie i analiza wyników sprzedaży oraz dostosowywanie strategii w odpowiedzi na trendy rynkowe.

  • Zarządzanie zamówieniami i obsługa klienta, w tym odpowiedzi na zapytania i rozwiązywanie problemów.

  • Ścisła współpraca z zespołem logistycznym w celu zapewnienia terminowej wysyłki produktów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

  • Doświadczenie w pracy z platformami e-commerce, preferowane Amazon i eBay.

  • Umiejętność analizy danych i tworzenia raportów.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excela.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911890586