2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wola
Bank Ochrony Środowiska SA
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administrowania Kredytami Klientów Instytucjonalnych

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • rejestrowanie, parametryzacja i zatwierdzanie transakcji kredytowych w systemie transakcyjnym,

  • weryfikowanie spełnienia wymogów uruchomienia kredytu,

  • uruchamianie środków kredytowych,

  • rejestrowanie i aktualizowanie zabezpieczeń,

  • ewidencjonowanie w systemie transakcyjnym zmian warunków umowy kredytu,

  • wykonywanie korekt księgowych w zakresie obsługiwanych kredytów,

  • obsługa księgowa spłat rat kapitałowo-odsetkowych, nadpłat lub całkowitych spłat kredytów i pożyczek, w tym realizacja rozliczenia i zwrotu kosztów,

  • rejestracja zmian do umów kredytów i pożyczek w systemie operacyjnym,

  • realizacja korekt księgowych w systemie operacyjnym,

  • obsługa księgowa dyspozycji realizacji wyroków,

  • przygotowywanie zaświadczeń i opinii o produktach kredytowych, aneksów do umów kredytów i pożyczek oraz dokumentów zwalniających zabezpieczenia.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe na kierunku bankowość i finanse,

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w zakresie administrowania kredytami klienta korporacyjnego,

  • znajomości def3000/CB,

  • doświadczenie zawodowe w pracy w banku będzie dodatkowym atutem,

  • praca zespołowa i orientacja na zespół,

  • dążenie do realizacji zadań i celów,

  • zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie.

Warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju w jedynej takiej instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • program rekomendacji pracowników,

  • inicjatywy dobroczynne,

  • projekty wolontariackie/ekologiczne,

  • trzy dni wolnego z tytułu wolontariatu,

  • upominki świąteczne,

  • świadczenia świąteczne,

  • sekcje sportowe,

  • program kafeteryjny,

  • dostęp do biblioteki e-booków i audiobooków Legimi,

  • programy wellbeingowy,

  • atrakcyjne lokalizacje biur i oddziałów banku,

  • system premiowy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 913658740