2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tanowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracyjnych

Lokalizacja

Tanowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Fundacja SAFE-ANIMAL

Fundacja SAFE-ANIMAL poszukuje pracownika do biura w siedzibie firmy w Tanowie koło Szczecina.

Specjalista ds. Administracyjnych Miejsce pracy: Police, Szczecin, Tanowo (pow. policki)

Obowiązki

• Bieżąca obsługa spraw administracyjnych związanych z funkcjonowaniem biura • Przygotowanie i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów • Wdrażanie strategii rozwoju firmy • Obsługa poczty firmowej, udzielanie odpowiedzi na wiadomości przychodzące, oraz aktualizacja danych w systemie • Odbieranie połączeń telefonicznych w biurze- kontakt z Klientem • Obsługa zamówień • Obsługa aplikacji oraz aktywacja kont w serwisie Fundacji • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania

Poszukujemy osoby z silną motywacją do pracy, samodzielną, odpowiedzialną i potrafiącą radzić sobie w różnych sytuacjach. Poszukujemy osoby z nastawieniem na realizację postawionych celów i ukierunkowaną na rozwój. Wymagamy rzetelności w wykonywanych obowiązkach, dbania o powierzone mienie i budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Wymagania twarde: wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Samodzielną i ciekawą pracę • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań • Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji • Pracę w sympatycznym zespole profesjonalistów nakierowanych na realizację zadań • Atrakcyjny system motywacyjny, w tym możliwość dofinansowania kart Multisport • Pracę w dni robocze w dogodnych godzinach (8:30 - 16:30); wolne wszystkie weekendy oraz święta. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV wraz ze zdjęciem na nasz adres poczty elektronicznej.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja SAFE-ANIMAL z siedzibą w Tanowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Tanowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Tanowo
ID: 910569753