2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Grunwald
Firma
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjnych

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KONSIMO, firma działająca w branży meblowej oraz artykułów dekoracyjnych, poszukuje do swojej siedziby w Poznaniu Specjalisty ds. administracyjnych

Oferujemy:

· stabilne warunki zatrudnienia

· pracę w pełnym wymiarze godzin

· możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia

· pracę w młodym zespole

· benefity(karta Multisport)

Zakres obowiązków:

·       realizacja strategii zakupowej zgodnie z polityką firmy

·       przygotowanie zamówień do dostawców i ich monitorowanie

·       ciągła optymalizacja procesu zakupowego pod względem strategicznym

·       organizowanie transportu(zarządzanie logistyką)

·       dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

·       udział w procesach administracyjnych

·       współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

· bardzo dobra organizacja pracy

· dobra znajomość pakietu MS-Office, w szczególności MS Excel

· komunikatywność, asertywność i umiejętności negocjacyjne

· chęć uczenia się i rozwoju

Mile widziane:

· podstawowa znajomość zagadnień działu zakupów

· doświadczenie w pracy z dostawcami producentami i dystrybutorami

· znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

· znajomość produktów – t.j. meble, tekstylia, ceramika, metal, dekoracja

Prosimy przesłać swoje pełne CV (z aktualnym zdjęciem) za pośrednictwem platformy OLX. Telefon kontaktowy: 61 6309 300. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 767040327