2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds administracyjnych

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Dynamicznie rozwijająca się, ogólnopolska firma zarządzająca krótkoterminowym wynajmem apartamentów, poszukuje osoby do pracy na stanowisko Specjalisty ds. administracyjnych w siedzibie Spółki we Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa biura,

  • Obsługa poczty wychodzącej/przychodzącej, zamawianie kurierów i odbieranie paczek, wysyłka tradycyjna-poczta,

  • Nadzorowanie przepływu dokumentów,

  • Monitorowanie i weryfikacja czy dokumenty wpłynęły do biura w oryginale, przypominanie o ich dostarczeniu,

  • Tworzenie dokumentów min. aneksy do umów/porozumienia, protokoły etc…,

  • Prowadzenie zestawień np. umów najmu, innych niezbędnych,

  • Procesowanie dokumentów Spółki,

  • Obsługa systemu do wysyłki dokumentów i zbierania podpisów elektronicznych,

  • Skanowanie dokumentów i ich archiwizowanie w formie papierowej i elektronicznej,

  • Procesowanie faktur,

  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowo-kadrowym w zakresie przekazywania dokumentów,

  • Inwentaryzacja środków trwałych Spółki,

  • Dokonywanie zamówień według zapotrzebowania pracowników,

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

  • różnorodność zadań,

  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • rozwój w ramach wykonywanych zadań i ścieżkę rozwoju,

  • wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań,

  • zniżki pracownicze na pobyty w apartamentach, którymi Spółka zarządza.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości pakietu M Office, Ms Excel – warunek konieczny,

  • sprawnej obsługi urządzeń biurowych,

  • dokładności i dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • umiejętności analitycznego myślenia i zapamiętywania informacji,

  • umiejętności prowadzenia negocjacji,

  • wysokiej kultury osobistej.

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail (w CV proszę zawrzeć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 920068465