2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Śródka
Dodane 28 marca 2024

Specjalista ds. administracyjno - prawnych

Lokalizacja

Poznań, Śródka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma X BETON zajmuje się profesjonalną obsługą kontraktów w zakresie produkcji betonu. Produkujemy betony na węzłach stacjonarnych dla rynku lokalnego oraz na węzłach mobilnych dla inwestycji realizowanych na terenie Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji drogowych i przemysłowych które realizujemy bezpośrednio na terenie realizowanej budowy. Nasze mobilne wytwórnie betonu stawiamy bezpośrednio na terenie realizowanej inwestycji.

Do naszego biura w Poznaniu poszukujemy aktualnie pracownika na stanowisku specjalisty ds. administracyjno-prawnych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa administracyjno-prawna realizowanych kontraktów (branża budowlana: budowa dróg i autostrad)

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizacją zadań na budowie

  • bieżące opiniowanie umów spółki, tworzenie aneksów i niezbędnych dokumentów

  • udział w negocjacjach umów

  • weryfikacja wierzytelności Kontrahentów

  • weryfikacja dokumentów przygotowanych przez inne obszary Spółki

  • bieżące wsparcie administracyjne Spółki

  • prowadzenie korespondencji z podwykonawcami.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe, preferowane: prawno-administracyjne

  • doświadczenie w obsłudze prawnej klientów biznesowych

  • praktyczna znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz przepisów z nimi związanych - szczególnie z zakresu budowy dróg i autostrad

  • skuteczność w działaniu, skrupulatność, dokładność, terminowość

  • zdolność wykonywania zadań pod presją czasu

  • wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w zespole

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w realizacji prowadzenia administracyjno-prawnego kontraktów drogowych dla GDDKiA

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w centrum Poznania

  • praca od zaraz

”Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma X BETON Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu przy ul. Zagórze 9/LU1"

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Śródka
ID: 908147726