2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjno-magazynowych

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

FRIGO LOGISTICS Sp. z o.o.

Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych. Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne m. in. w Żninie, Radomsku, Błoniu, Czeladzi oraz w Żdżarach.

Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze. W związku z budową nowoczesnego centrum logistycznego Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

PLANOWANE ZATRUDNIENIE – SIERPIEŃ 2024

Zakres obowiązków:

  • obsługa systemowa operacji związanych z realizacją wysyłek, przyjmowaniem dostaw oraz innymi pracami magazynowymi,

  • przesyłanie informacji do Działu Obsługi Klienta dot. niezgodności,

  • wystawianie dokumentów magazynowych związanych z rozliczeniami magazynowymi,

  • kompletowanie i rozliczanie dokumentacji od kierowców z tras dystrybucyjnych,

  • sporządzanie raportów,

  • weryfikacja i nadzór nad dokumentacją.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej, także w weekendy,

  • znajomość obsługi komputera i programów MS Office – głównie Outlook i Excel,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • dobra organizacja pracy,

  • mile widziana znajomość systemu Qguar oraz znajomość procesów magazynowych,

  • gotowość do odbycia szkolenia stanowiskowego w oddziale w Błoniu (1 miesiąc) - WARUNEK KONIECZNY.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premia roczna,

  • pracę w systemie 3-zmianowym, według zaplanowanego harmonogramu, także w weekendy,

  • wsparcie i pomoc doświadczonej osoby w trakcie pierwszych tygodni pracy,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świąteczne doładowania pieniężne, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki świąteczne, mikołajkowe i z okazji dnia dziecka dla dzieci pracowników, szkolenia, system lunchowy współfinansowany przez pracodawcę).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 912460574