2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lębork
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjno-biurowych | Lębork | Praca Biurowa

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TARTAK Company LTD. to czołowy producent tarcicy, działający na rynku polskim i zagranicznym. Wiedza, park maszynowy oraz doświadczenie pracowników sięga początku lat 90. Jesteśmy stabilnym i pewnym przedsiębiorstwem.

Do naszego zespołu poszukujemy: Specjalistki ds. administracyjnych Zadania na stanowisku :

  • Organizowanie i koordynowanie prac w zakresie sprawnego funkcjonowania biura, -

  • Koordynowanie i zarządzanie dokumentacją firmową,

  • Współpracowanie z dostawcami usług oraz działami wewnętrznymi – zaopatrzenie biura, poczta, kurierzy, księgowość, kadry,

  • Prowadzenie obsługi biura m.in. w zakresie przyjmowania i wysyłania korespondencji, połączeń telefonicznych,

  • Obsługa klientów,

  • Prowadzenie korespondencję biura, dbając o jej prawidłowy obieg,

  • Raportowanie będzie przebiegało płynnie dzięki przygotowanym przez Ciebie danym na potrzeby bieżących sprawozdań i planowanych działań biura,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • Wspieranie w zakresie kontroli i doskonalenia procesów wewnętrznych,

  • Opracowywanie wymaganych dokumentów, prezentacji, raportów dla kadry kierowniczej,

  • Realizowanie zadań zlecanych przez przełożonych.

    Nasze oczekiwania :

  • Wykształcenie średnie,

  • Doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych (doświadczenie na stanowisku recepcjonistki/sekretarki będzie dodatkowym atutem),

  • Dobrą znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz sprzętu biurowego,

  • Profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i samodzielność,

  • Umiejętność ustalania priorytetów, dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań,

  • Zaangażowanie w pracę,

    Mile widziane :

  • Znajomość komunikatywna języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Oferujemy : Terminowość wypłaty wynagrodzeń,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość uzyskania zaliczek,

  • Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu i komfortowe warunki pracy,

  • Interesującą pracę w doświadczonym zespole,

  • Narzędzia do pracy,

  • Możliwość rozwoju.

    TARTAK Company LTD. to miejsce, gdzie dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników. Poświęcamy sporo czasu, na tworzenie lepszych warunków pracy, bo dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze.

    Miejsce pracy: LĘBORK

    Jeżeli jesteś zainteresowany naszym ogłoszeniem to prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 6.6.6.6.6.6.0.3.3 lub mailowy na adres :

    jmakowski(małpa)PPUHCompany.pl

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 913920149