2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. administracyjno-biurowych i organizacyjnych

Wynagrodzenie

4 250 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

O nas:

Jesteśmy szkołą językową Eagles School prowadzącą głównie zajęcia online, poszukującą specjalisty do pomocy w pozyskiwaniu klientów oraz lektorów. Praca jest w 100% zdalna z elastycznymi godzinami pracy.

Twój zakres obowiązków:

• tworzenie dokumentacji dla kursantów i lektorów,

• kontakt z klientem w celu uzyskania istotnych informacji dotyczących kursów,

• pozyskiwanie klientów,

• przeprowadzanie researchu internetowego w obszarze związanym z branżą projektu w celu zebrania istotnych informacji, innych zadaniach i czynnościach administracyjno-biurowych i organizacyjnych.

Wymagamy:

• zaangażowania i bardzo dobrych zdolności organizacyjnych,

• odpowiedzialności i umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji,

• umiejętności współpracy z ludźmi,

• doświadczenia w pracy z klientem,

• bardzo dobrej znajomości Excela,

• wysokiej kultury osobistej i pogodnej osobowości,

• umiejętności interpersonalnych,

• komunikatywności,

• dobrej znajomości polskiego,

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• ciekawa praca w dynamicznym środowisku,

• praca w 100% zdalna,

• przyjazna atmosfera pracy,

• wynagrodzenie w trybie rozliczenia za efekty, a nie czas pracy,

• szybka ścieżka rozwoju w zależności od zaangażowania, kreatywności, szybkości uczenia się oraz efektywności,

• elastyczne warunki zatrudnienia na umowie B2B, możemy zaproponować umowę o pracę lub zlecenie,

• atrakcyjne zarobki oraz wysokie premie od sukcesu.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 920613594