2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Żyrardów
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

• prace asystenckie dla biura inżynieryjnego,

• wsparcie administracyjne zarządu,

• redagowanie pism do Instytucji

• współtworzenie ofert w postępowaniach przetargowych (PZP)

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach z klientami, podwykonawcami i dostawcami,

• zadania z obszaru marketingu,

• nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami i przyszłymi klientami

Wymagania:

• umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z Klientami indywidualnymi oraz korporacyjnymi,

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (zwłaszcza MS Office) oraz urządzeń biurowych,

• umiejętność koordynacji wielu zadań, dobra organizacja pracy,

• praca na podobnym stanowisku,

• samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w grupie,

• otwartość, komunikatywność,

• dokładność, sumienność,

• pracowitość,

• chęć rozwoju.

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• możliwość czerpania doświadczenia od uznanych ekspertów,

• możliwość rozwoju,

• wsparcie w procesie wdrożenia,

• elastyczne godziny pracy,

• możliwość szkoleń,

• płacę adekwatną do posiadanego doświadczenia.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 910552249