2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Skawina
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. administracji w Valsir Polska sp. z o.o. - SKAWINA

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy do pracy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja: Skawina

Zakres obowiązków:

·         zarządzanie korespondencją firmową

·         kordynacja obiegu dokumentów

·         organizacja spotkań

·         zarządzanie flotą samochodową (we współpracy z koordynatorem technicznym)

·         prowadzenie książki z przegladami dotyczącymi budynku

·         rezerwacja Hoteli, rezerwacja biletów

·         rozliczanie delegacji i zaliczek

·         realizacja zamówień biurowych

·         Sporządzanie dokumenacji RODO

·         Sporządzanie zestawień w excelu na potrzeby Zarządu

Oczekiwania:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

·         wykształcenie średnie/wyższe

·         łatwość nawiązywania kontaktów;

·         prawo jazdy kat. B - konieczne

·         znajomość pakietu Office (Excel, Word)

·         wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne

·         wysoka kultura osobista

·         komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:

·         stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·         możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym

·         dodatkowo: Pakiety Medyczne, karta Multisport, kursy językowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 920317420