2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Jeżyce
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji / Referent ekonomiczny

Wynagrodzenie

4 650 - 5 390 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma działająca w branży IT.

Opis stanowiska:

  • rozliczanie współpracy z Klientami (w tym rozliczanie projektów, fakturowanie, analiza danych, przygotowywanie zestawień)

  • wsparcie działu finansowo-księgowego (zestawienia, analiza danych)

  • wsparcie w obsłudze floty samochodowej (ubezpieczenia, szkody komunikacyjne, wprowadzanie danych do systemu, analiza kosztów)

Wymagania:

  • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel - funkcje tekstowe, logiczne, wyszukania, dat i godzin, tabele przestawne)

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość podstaw rachunkowości oraz prawa podatkowego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • możliwość rozwijania swoich kompetencji

  • udział w szkoleniach

  • pracę w Centrum Poznania

  • darmowe obiady

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

  • parking dla pracowników

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 891835460