2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Nowa Huta
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracji / Pracownik biurowo-administracyjny

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma KGK TREND właściciel marek Xblitz i Neno

poszukuje kandydata na staż na stanowisku:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI / PRACOWNIK BIUROWO-ADMINISTRACYJNY

Zakres obowiązków:

·         Wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych,

·         Dbanie o właściwy obieg dokumentów i informacji, w tym rejestr umów,

·         Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura,

·         Zaopatrzanie biura,

·         Dbanie o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną,

·         Wsparcie działu IT.

Oczekujemy:

·         Sumienności, zaangażowania, optymizmu,

·         Podstawowej znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,

·         Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         Umowę stażową,

·         Możliwość ciągłego rozwoju w zakresie administracji oraz podstaw IT,

·         Zniżki na produkty firmy,

·         Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym biurze,

·         Parking dla pracowników,

·         Pracę w młodym zespole,

·         Możliwość wdrażania własnych pomysłów,

·         Dużą dozę samodzielności na stanowisku,

·         Rozwój osobisty i zawodowy,

·         Pakiety opieki medycznej oraz Multisport.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 914405515