2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Adamów
Raben
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista ds. Administracji Magazynu Logistyki

Lokalizacja

Adamów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Adamów 50

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałacie!

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • Pracę w zaangażowanym i dynamicznym zespole

  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki pracy na stanowisku

  • Pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, paczki spożywcze, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, system kafeteryjny, karta sportowa,​ możliwość bezpłatnej nauki języka obcego

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie towaru – kontrola dokumentów przewozowych

  • Codzienny nadzór nad bieżącą obsługą zleceń, kontrola załadunków

  • Wprowadzanie i weryfikacja danych w systemach

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby klientów

  • Kompletowaniu i ewidencjonowaniu dokumentów

Nasze wymagania:

  • Wysoka kultura osobista

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętności komunikacyjne i zarządzania swoim czasem w sposób uporządkowany

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych i znajomość MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Adamów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Adamów
ID: 919822442