2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Stężyca
Dodane 16 czerwca 2024

Specjalista ds. Administracji HR i Wynagrodzeń

Lokalizacja

Stężyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma JMP Flowers poszukuje doświadczonego specjalisty ds. naliczania wynagrodzeń i administracji HR, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę procesów związanych z naliczanie płac. Osoba na tym stanowisku będzie działać w ścisłej współpracy z działem HR oraz kadrą zarządzającą, zapewniając profesjonalną obsługę w obszarze wynagrodzeń i administracji personalnej.

Obowiązki:

  • Sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców;

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PPK, GUS;

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego;

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników;

  • Sporządzanie zaświadczeń, sprawozdań oraz raportów dotyczących spraw kadrowo-płacowych.

  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z obszarem zarządzania personelem i wynagrodzeniami

  • Udzielanie wsparcia pracownikom w kwestiach związanych z regulacjami prawnymi dotyczącymi pracy i wynagrodzeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 3 lata;

  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz aktualnych regulacji dotyczących wynagrodzeń;

  • Umiejętność pracy w systemach obsługi kadr i płac;

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela;

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne;

  • Komunikatywność, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznym systemie czasu pracy;

  • Możliwość rozwoju u największego polskiego producenta kwiatów;

  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

Lokalizacja

Stężyca,

Lubelskie

Lubelskie, Stężyca
ID: 919548067