2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Kamieńsk
FBSerwis, Dział Personalny
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja

Kamieńsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: Ruszczyn

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz jej archiwizacja

  • Prowadzenie spraw związanych z administracyjną obsługą biura: wspomaganie w zakresie zamawiania potrzebnych materiałów, urządzeń, art. Biurowych; kontakt z dostawcami

  • Prowadzenie bieżących spraw pracowniczych w uzgodnieniu z działem HR

  • Ewidencja księgowa dokumentów (głownie zakupowych); praca w systemie Insite

  • Codzienne wsparcie biznesu od strony finansowej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku administracyjnym

  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowania dokumentów finansowych oraz prawa pracy

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność, odpowiedzialność

  • Wysoka kultura osobista

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia

  • Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną

  • ‎50% dofinansowania do karty sportowej‎

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla ‎Pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej

  • Konkursy dla Pracowników i ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ‎oraz finansowymi

  • Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin lub imienin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kamieńsk,

Łódzkie

Łódzkie, Kamieńsk
ID: 909656113