2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji

Wynagrodzenie

5 384 - 6 117 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Home Brand świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami. Nasz klucz do sukcesu stanowi zespół, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

W związku z tym, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. administracyjnych

Zakres obowiązków:

  • organizacja biura

  • prowadzenie skrzynki e-mail i odbieranie telefonów

  • przygotowywanie i redagowanie pism, zestawień i innych dokumentów

  • zarządzanie oraz archiwizacja korespondencji i dokumentacji

  • bieżąca obsługa klientów

  • ścisła współpraca z księgową i kadrową

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • komunikatywność

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel

  • skrupulatność i dokładność

  • terminowość wykonywania zadań

  • otwartość i umiejętność szybkiego uczenia się

  • samodzielność w działaniu

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę od pon. do pt. w godzinach 8:30-16:30

  • wygodne stanowisko pracy w nowoczesnym biurowcu

  • pakiet szkoleń

  • możliwość rozwoju umiejętności i zdobywania wiedzy

  • ciekawą, dynamiczną i rozwojową pracę

  • niezbędne narzędzia wraz z infrastrukturą

  • możliwość awansu

  • wyjazdy integracyjne

Osoby starające się o pracę prosimy o przesyłanie CV z aktualną fotografią wraz z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909624628