2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Piaseczno
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad dokumentacją firmową, w szczególności nad obiegiem dokumentacji oraz archiwizacją

  • Nadzorowanie i wykonywanie prac administracyjno-biurowych

  • Wsparcie Zarządu w codziennej pracy

  • Zaopatrzenie biura w produkty biurowe, spożywcze, oprogramowanie oraz sprzęt

  • Kontakt z dostawcami usług zewnętrznych i negocjowanie umów

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Organizowania podróży służbowych i rozliczanie delegacji

  • Zarządzanie flotą: kontrola umów, ubezpieczeń, dokumentacji

  • Bliska współpraca z działem księgowości i kadr w zakresie przepływu dokumentacji oraz jej poprawności

  • Drobne tłumaczenia

  • Wspieranie innych pracowników w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2)

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych

  • Dokładność, staranność, proaktywna postawa oraz dobra organizacja pracy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 915281699