2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracji

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesu windykacyjnego, monitorowanie płatności według obowiązujących procedur,

  • Administrowanie polityką flotową,

  • Zarządzanie dokumentacją z kontrahentami (dostawcami usług B2B, polisami OC działalności, LuxMed, itp.),

  • Prowadzenie procesu likwidacji szkód - współpraca z ubezpieczycielami,

  • Realizacja innych zadań administracyjnych zleconych przez przełożonego,

  • Obsługa systemu SAP w zakresie zadań powierzonych,

Oferujemy:

• Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

• Atrakcyjne stawki,

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Realną możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji,

• Pracę w przyjaznej atmosferze.

Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (wymóg niekonieczny).

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Państwa danych jest Grupa GT Ochrona Sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach 25-619, przy ul. Chałubińskiego 42. Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez czas trwania rekrutacji. Po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe zniszczone.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 914679272