2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Targ
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naferie.pl, organizatora wyjazdów narciarskich, poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. administracji. Do głównych zadań będzie należało prowadzenie dokumentacji księgowo-kadrowej, organizacja obiegu dokumentów, wstępna księgowanie faktur w programie Optima, ewidencjonowanie umów z klientami, ewidencja czasu pracy współpracowników, zamówienia dla biura.

O nas:

Naferie.pl - od 2012 roku jesteśmy organizatorem wyjazdów narciarskich do Polski oraz Włoch, prowadzimy licencjonowaną szkołę narciarską w Bukowinie Tatrzańskiej na stacji Rusiński, organizujemy eventy dla firm oraz letnie campy dla dzieci. Dbamy o każdy szczegół, tworzymy zgrany i ciekawy zespół - jeśli szukasz miejsca do rozwoju - odezwij się -  czekamy na Ciebie.

Typ  zatrudnienia: Umowa o pracę  lub zlecenie

Praca całoroczna: Tak

Termin rozpoczęcia: maj  /  najpóźniej czerwiec

Zakres zadań:

  • kompletowanie dokumentacji kadrowej współpracowników,

  • wprowadzanie faktur do programu Optima  -  współpraca z główną księgową,

  • organizacja obiegu dokumentów,

  • organizacja pracy biura w zakresie logistyki -  zamówienia, organizacja sprzątań,

  • ewidencjonowanie czasu pracy współpracowników - wdrożenie programu,

  • ewidencjonowanie umów z klientami,

  • wstępna obróbka umów na wzorach -  z klientami, partnerami,

  • wystawianie ubezpieczeń dla klientów B2B  w okresie sprzedażowym,

Wymagania

  • wysoka umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy,

  • umiejętność pracy projektowej,

  • koncentracja na celu,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne -   mailowej i telefonicznej,

  • doświadczenie na stanowisku związanym z administracją lub księgowością,

  • łatwość w przygotowaniu analiz, pracy w excelu,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę  -  po okresie próbnym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Premie uznaniowe,

  • Możliwość awansu,

  • Szkolenia rozwojowe,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 912163066