2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Działki Leśne
Dodane Dzisiaj o 12:15

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja

Gdynia, Działki Leśne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

REAL LOGISTICS SP. Z O.O. SP.K.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą logistyczną skoncentrowaną głównie na rynkach Dalekiego Wschodu. Zajmujemy się spedycją morską, lotniczą, kolejową, drogową oraz świadczeniem usług celnych.  Podstawą naszej działalności jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników.

Specjalista ds. dokumentacji operacyjnej

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • prace administracyjne związane z prowadzeniem sekretariatu i obsługą biura;

  • wystawianie faktur sprzedaży krajowych i zagranicznych oraz innych dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz nadzór nad ich dostarczeniem;

  •  ścisła współpraca i przygotowywanie dokumentacji dla działu księgowości, tym samym dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów;

  • ścisła współpraca ze spedycją;

  • ewidencjonowanie dokumentów w elektronicznej bazie firmowej;

  • aktywna pomoc w innych czynnościach biurowych.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku w dziale administracji;

  • znajomość zasad wystawiania faktur, korekt, not;

  • umiejętność redagowania pism oraz udzielania odpowiedzi;

  • dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialne i profesjonalne podejście do powierzonych zadań;

  • umiejętność analizy danych;

  • dobra znajomość  obsługi pakietu MS Office (Word, Excel),

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  •  pracę w rozwijającej się firmie transportowo-spedycyjnej;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • umowę o pracę na pełen etat;

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji;

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, szkolenie językowe)

  • miłą i przyjazną atmosferę

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Real Logistics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 140 A, 54-429 Wrocław zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Działki Leśne
ID: 911920987