2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Bacieczki
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. Administracji

Lokalizacja

Białystok, Bacieczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Opis stanowiska:

Wykonywanie zadań organizacyjno-administracyjnych

Wsparcie dla pracowników firmy

Prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji

Wystawianie oraz wprowadzanie faktur

Kontakt z kadrami oraz księgowości

Oczekujemy:

Wykształcenia min. średniego/wyższe

Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy

Dobrej znajomość obsługi sprzętów biurowych oraz pakietu MS Office

Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i otwartości na ludzi

Terminowości i sumienności w realizacji powierzonych zadań

Znajomość branży TSL będzie dodatkowym atutem

W zamian proponujemy:

Pracę w stabilnej firmie

Szereg szkoleń

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Proszę dopisać klauzurę poufności.

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Białystok, Bacieczki
ID: 919830940