2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Cieszyn
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji (1/2 etatu).

Lokalizacja

Cieszyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Contra Sp. z o.o. międzynarodowa firma handlowo-usługowa z siedzibą główną w Wiedniu, zajmująca się dystrybucją w zakresie automatyki przemysłowej oraz bezpieczeństwa maszyn zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. administracji.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa biura związana z obiegiem dokumentów

  • opracowywanie zamówień i potwierdzeń do klientów i dostawców

  • przyjmowanie towarów na magazyn, sprawdzanie z dowodem dostawy

  • wysyłanie towarów, fakturowanie, monitorowanie zaległości w płatnościach

  • przygotowywanie dokumentów księgowych do przedłożenia w biurze rachunkowym

  Wymagania:

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • podstawowa znajomość obsługi komputera, (pakiet Office, InsERT),

  • dobra samoorganizacja  pracy, odpowiedzialność

  • znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność

  • pozytywne nastawienie i entuzjazm

  • obsługa klientów według standardów międzynarodowej firmy

  • doświadczenie w branży technicznej i/lub handlowej będzie dodatkowym atutem

    - miejsce pracy  :    Cieszyn

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym),

  • możliwość pełnego etatu po rozszerzeniu zakresu obowiązków do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 905959778