2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Zachodniopomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Tuczno
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista do sprzedaży ecommerce

Wynagrodzenie

5 600 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tuczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma FZK INTER NOVUM Paweł Trocki od lat ma doświadczenie i specjalizuje się w sprzedaży sprzętu AGD i RTV, sprzętu gastronomicznego, klimatyzacji, osuszaczy, itp. Prowadzimy sprzedaż internetową jak i stacjonarną. Obsługujemy klientów indywidualnych, B2b i B2C. Najważniejszym dla nas celem jest zadowolenia klienta z obsługi jak i ceny oferowanych przez nas produktów jak i rodzinna, przyjacielska atmosfera w pracy.

Poszukujemy:

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża eCommerce

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień klientów telefonicznych, z platform sprzedażowych, Sprzedaż bezpośrednia

  • Znajomość obsługi portali aukcyjnych, sprzedażowych (allegro, erli)

  • Wyjaśnianie reklamacji, zwrotów, statusów przesyłek

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • POZYSKIWANIE KLIENTÓW B2B

  • Kontakt z klientem, odpowiedzi na wiadomości mailowe oraz kontakt telefoniczny

  • Przygotowywanie i wystawianie aukcji na portalach allegro, erli itp.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Obsługa klienta telefoniczna i bezpośrednia

  • Znajomość obsługi komputera

  • Znajomość portali aukcyjnych (allegro, erli, wszystko.pl)

  • Zdolności komunikacyjne

  • Sumienność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w sprzedaży,

  • pozyskiwanie klientów B2B

    Oferujemy:

    • Osobiste narzędzia pracy

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

    • Doskonałą atmosferę pracy

    Miejsce pracy: Piła woj. wielkopolskie/Tuczno woj. zachodniopomorskie

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie

Lokalizacja

Tuczno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Tuczno
ID: 909191800