2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kępno
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista do spraw zakupów i zaopatrzenia

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Polak Meble w Kępnie poszukuje Specjalisty do spraw zakupów i zaopatrzenia.

Zakres obowiązków:

-koordynacja i prowadzenie procesów zakupu i zaopatrzenia firmy w materiały, surowce, towary i produkty

-negocjacje cen, upustów, terminów płatności i sposobów dostaw z dostawcami

-planowanie zakupów w oparciu o zamówienia produkcyjne,

-analiza ilościowo - wartościowa zapasów magazynowych

-dokumentowanie dostaw i zamówień

-współpraca z firmami spedycyjnymi dla realizacji potrzeb zaopatrzenia w firmie

-współudział we wdrożeniu nowych wyrobów

Mile widziane:

-dobra znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych

-wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

-doświadczenie w pracy z surowcami i materiałami do produkcji mebli

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 911896329