2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Buczkowice
Dodane 21 maja 2024

Specjalista do spraw wycen i ofertowania

Wynagrodzenie

5 400 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Buczkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Specjalista do spraw wycen i ofertowania instalacji z branży technik grzewczych (osoba odpowiedzialna za: kontakt z nowym Klientem, wyceny, sprzedaż) CENTRUM INSTALACJI EKOLOGICZNYCH SIB W BUCZKOWICACH

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa Klientów w procesie sprzedaży w szczególności wsparcie przy wyborze produktów

- realizowanie indywidualnego planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami pracy Przedstawiciela Handlowego i przy ścisłej współpracy z działem sprzedaży

- przygotowanie oferty dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami

- bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz pozyskanych zamówień

- sprzedaż produktów w sklepie stacjonarnym

Oczekujemy:

- doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży

- doświadczenia w branży instalacyjnej lub pokrewnej

- czynnego prawo jazdy kat. B

- motywacji do podnoszenia kwalifikacji i osiągania zamierzonych celów

OFERUJMY:

- umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, adekwatnym do doświadczenia i umiejętności

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- samochód służbowy z kartą paliwową (również do celów prywatnych po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lokalizacja

Buczkowice,

Śląskie

Śląskie, Buczkowice
ID: 919802316