2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Zaniemyśl
Dodane 01 maja 2024

Specjalista do spraw technicznych w branży regałowej

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zaniemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MAG INSTAL GROUP SP. Z O.O. – dostawca usług oraz produktów dla branży magazynowo - regałowej poszukuję pracownika na stanowisko specjalisty ds. technicznych.

Obowiązki:

• współpraca z działem handlowym oraz kontakt z dostawcami i podwykonawcami

• sporządzanie rysunków 2D oraz dokumentacji technicznych

• sporządzanie ofert handlowych oraz dokumentacji przetargowych

• przygotowywanie kalkulacji projektów

• obsługa zamówień i realizacji – zamawianie produktów oraz zlecanie transportów i montaży

• kontrola regałów (wykonywanie przeglądów regałów) oraz odbiór montaży

Wymagania:

• doświadczenie w sporządzaniu i/lub czytaniu rysunku technicznego (doświadczenie w obsłudze oprogramowania typu CAD jest mile widziane)

• biegła obsługa pakietu MS Office

• łatwość przyswajania wiedzy technicznej (wykształcenie techniczne bądź doświadczenie w branży intralogistycznej jest mile widziane)

• umiejętności organizacyjne pozwalające na samodzielne i dokładne planowanie swoich zadań

• dobre umiejętności komunikacyjne (werbalne i pisemne), gwarantujące przejrzystą komunikację ze współpracownikami, dostawcami oraz klientami

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego

• szkolenie wprowadzające

• szkolenie z obsługi oprogramowania typu CAD

• niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy do uzgodnienia)

• możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

• stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Lokalizacja

Zaniemyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zaniemyśl
ID: 914161283