2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Pomorzany
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista do spraw technicznych

Lokalizacja

Szczecin, Pomorzany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Jeśli jesteś osobą komunikatywną i otwartą, zaangażowaną w wykonywaną pracę, pełną chęci do rozwiązywania problemów technicznych i nie tylko to znaczy, że idealnie nadajesz się do naszego zespołu.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków:

  • zlecanie i koordynowanie napraw urządzeń oraz instalacji: wodnokanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, wizyjnych, alarmowych, p.poż. itp.

  • reagowanie na awarie i zgłoszenia w naszych obiektach

  • zarządzanie dokumentacją techniczną nieruchomości

  • terminowe zlecanie oraz nadzór nad przeprowadzaniem przeglądów okresowych i eksploatacyjnych

  • organizacja oraz nadzór nad usuwaniem usterek

  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi i kontrola jakości wykonywanych prac

Czego oczekujemy od kandydatów::

  • umiejętności szybkiego rozwiazywania problemów technicznych

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • znajomość zagadnień technicznych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana:

Znajomość podstawowej wiedzy z zakresu bieżącej obsługi nieruchomości wraz ze znajomością zagadnień Prawa Budowlanego w kwestii dotyczącej przeglądów obowiązkowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • prywatna opieka medyczna

  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

  • duże możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany
ID: 915234733