2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radom
Dodane 13 maja 2024

Specjalista do spraw sprzedaży i obsługi e-commerce

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta poprzez różne kanały sprzedaży

  • Monitorowanie zamówień i dostaw

  • Współpraca z działem logistyki w celu zapewnienia terminowej dostawy towarów

  • Prowadzenie działań marketingowych w celu zwiększenia sprzedaży

  • Analiza wyników sprzedaży online i identyfikacja obszarów do poprawy

  • Rozwijanie bazy klientów poprzez kontakty telefoniczne i mailowe

  • Raportowanie wyników sprzedaży i obsługi klienta przełożonemu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsługi klienta w e-commerce

  • Posiadanie umiejętności budowania relacji z klientem oraz aktywnego pozyskiwania nowych klientów

  • Znajomość narzędzi e-commerce oraz umiejętności obsługi systemów sprzedaży online

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów z wynikami sprzedaży

  • Kreatywności, samodzielności i inicjatywy w działaniu

  • Mile widziana znajomość branży metalurgicznej

To oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

  • Możliwość uzyskania dodatkowych premii

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Samodzielne, wyposażone biuro

Firma zajmuje się produkcją elementów złącznych.

Adres: Radom, ulica Słowackiego

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 918138654