2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Myszków
Dodane Dzisiaj o 11:18

Specjalista do spraw sprzedaży - Handlowiec, Język Turecki Niemiecki

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Oferta pracy dotyczy sprzedaży mięsa z kurczaka oraz wołowiny na runek europejski, mile widziane inne kierunki świata.

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego, tureckiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B;

  • komunikatywność;

  • mile widziane doświadczenie w zawodzie.

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

  • analizowanie rynku i ofert konkurencji;

  • pozyskiwanie nowych klientów;

  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi;

  • analizowanie wyników sprzedaży;

  • tworzenie ofert handlowych;

  • negocjowanie umów i warunków handlowych;

  • realizowanie planów sprzedażowych;

  • reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych;

  • proponowanie działań usprawniających sprzedaż;

  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełny etat;

  • prace w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej;

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i kursy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 697687448