2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista do spraw sprzedaży Fastline Racing Academy

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Szkoła jazdy sportowej i wyścigowej poszukuje pasjonata motoryzacji do wsparcia działu sprzedaży. Oferta ta jest idealna dla każdego, komu w żyłach płynie paliwo i chciałby rozwijać się w kierunku motorsportu. Poszukujemy sumiennej osoby, która sprzedawanie i obsługę klienta ma we krwi - podobnie jak benzynę :) Fastline Racing Academy to szkoła jazdy sportowej i wyścigowej organizująca szkolenia i eventy na torach, w której wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w wyścigach samochodowych, stworzyliśmy przedsięwzięcie, jakiego wcześniej w Polsce nie podjął się nikt: treningi jazdy sportowej i wyścigowej w legendarnych samochodach wyścigowych. Każdy z naszych pracowników, poza zakresem swoich obowiązków ma liczne okazje do wzbogacenia się o nowe umiejętności w zakresie jazdy sportowej oraz uczestnictwa w eventach na torach na całym świecie.

Typ umowy: kontrakt b2b

Forma pracy: hybrydowa - biuro w Warszawie

Obowiązki:

  • promocja oferty szkoły jazdy sportowej i wyścigowej

  • generowanie leadów marketingowych poprzez telefony do osób, które odpowiedziały na nasze działalności marketingowe

  • obsługa livechatu i facebook messengera

  • dokumentowanie procesu sprzedaży w CRM

  • wykorzystywanie starszych i nieaktywnych leadów do zwiększenia zasięgu marketingowego

  • sprzedaż i obsługa klientów

  • współpraca przy organizacji wydarzeń na torach

  • udział w wewnętrznych procesach firmy

Wymagania

  • motopasja, zainteresowanie szeroko pojętą motoryzacją i motorsportem

  • dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • empatia pozwalająca spojrzeć na ofertę oczami klienta

  • nastawienie na cel

  • wysoka kultura osobista

  • sumienność w wykonywaniu zadań

Mile widziane:

  • doświadczenie w agencji eventowej lub reklamowej

  • doświadczenie przy organizacji eventów na torze

  • język angielski

  • doświadczenie w motorsporcie

Oferujemy:

  • atrakcyjne premie zależne od wyniku

  • stały przypływ leadów

  • nieodpłatne uczestnictwo w treningach jazdy sportowej i życiu szkoły

  • codzienny kontakt z motoryzacją i supersamochodami

Brzmi ciekawie?

Wyślij do nas swoje CV

Pamiętaj o zawarciu w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912421315