2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łasin
Dodane 22 maja 2024

Specjalista do spraw sprzedaży

Lokalizacja

Łasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gabinet Weterynaryjny w Łasinie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

-Obsługa bezpośrednia klienta

-Obsługa programu sprzedażowego

-Koordynacja prawidłowego obiegu informacji i dokumentów

-Analizowanie stanów magazynowych i przygotowywanie zamówień

Wymagania:

-wykształcenie minimum średnie weterynaryjne, rolnicze lub pokrewne

-podstawowa wiedza z zakresu fizjologii i żywienia zwierząt

-wysoki poziom kultury osobistej oraz uczciwość

-umiejętność pracy w zespole

-dokładność , terminowość

Oferujemy:

-stabilną pracę

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i zaangażowania

-pracę w stałym kameralnym i przyjaznym zespole

Lokalizacja

Łasin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Łasin
ID: 920110817