2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzgów
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista do spraw pozyskiwania małych i średnich firm

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Duża polska firma poszukuje Specjalisty do spraw pozyskiwania małych i średnich firm.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych Klientów wśród małych i średnich firm

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • analiza potrzeb klientów oraz proponowanie im odpowiednich rozwiązań

  • realizacja planów sprzedażowych i osiągnięcie odpowiednich celów

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

  • umiejętność negocjacji i budowania relacji biznesowych

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • dokładność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • wykształcenie średnie

  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia wewnętrzne z najlepszymi osobami z branży

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy, premii oraz premii kwartalnej

  • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie.

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 902392011