2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Prądnik Czerwony
Dodane 27 maja 2024

Specjalista do spraw ofertowania/Stacjonarny przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Laser Craft zajmująca się obróbką tworzyw sztucznych poszukuje Kandydata na stanowisko specjalisty ds. ofertowania.

Opis stanowiska pracy.

Zadania podstawowe:

- przygotowywanie danych niezbędnych do sporządzenia oferty

- opracowywanie ofert techniczo-handlowych

- stały kontakt z klientami na różnych etapach realizacji zamówienia

- przyjmowanie i wdrażanie zamówień do produkcji

- przedstawianie uzgodnionych raportów do przełożonego

- pozyskiwanie nowych klientów

Obowiązki dodatkowe:

- kontakt i konsultacje z działem produkcji

- optymalizacja i kontrola zapasów surowców

Podstawowe wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe

- doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. ofertowania/doradcy techniczno-handlowego

- podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

- dobra znajomość j. angielskiego

- duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej

- umiejętność logicznego myślenia, sumienność, zaangażowanie.

Mile widziane:

- znajomość tworzyw sztucznych i ich właściwości

- znajomość j. niemieckiego

- znajomość programów: AutoCAD, Corel Draw

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- przyjazne środowisko pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem poprzez portal OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 764428937