2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 21 maja 2024

Specjalista do spraw ochrony środowiska

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą pracy na stanowisko specjalisty do spraw ochrony środowiska.

Nasza firma PUK Katowice działa na rynku od ponad 20 lat w branży wentylacji oraz klimatyzacji precyzyjnej.

Szczegółowy opis stanowiska pracy poniżej.

Zakres obowiązków:

-        sporządzanie raportów w zakresie ochrony środowiska oraz nadzór nad prowadzeniem gospodarki odpadami (ewidencja, karty przekazania odpadów)

-        aktualizacja procedur i instrukcji, sporządzanie raportów, analiz i prowadzenie wymaganej dokumentacji w zakresie ochrony środowiska i gospodarowania odpadami;

-        sporządzanie i rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska;

-        prowadzenie ewidencji odpadów w oparciu o KPO i KEO.

-        prowadzenie ewidencji obrotu czynnikiem chłodniczym oraz wsparcie klientów w zakresie obowiązku prowadzenie bazy CRO.

Jeśli jesteś osobą, której szukamy, nie krępuj się aplikować – czekamy na Ciebie !

Zapraszam do kontaktu !

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 919933199