2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zaścianki
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista do spraw obsługi klienta

Lokalizacja

Zaścianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

BIATECH sp. z o.o., lider w branży zaopatrzenia branży ochrony przeciwpożarowej, poszukuje doświadczonego i zmotywowanego Specjalisty do spraw obsługi klienta. Jesteśmy firmą zajmującą się zaopatrzeniem firm w narzędzia do serwisu i wsparcia ochrony ppoż., posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku. Naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług dla naszych klientów.

Zakres obowiązków:

Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.

Rozpoznawanie potrzeb klientów i dostosowywanie oferty do ich indywidualnych wymagań.

Regularna komunikacja z klientami, w tym prezentowanie ofert, negocjacje i rozwiązywanie problemów.

Monitorowanie i analiza rynku.

Praca nad zwiększaniem satysfakcji klientów i lojalności wobec marki.

Raportowanie wyników i postępów w obszarze zarządzania klientami.

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży.

Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne.

Zdolność do samodzielnego planowania i organizacji pracy.

Znajomość obsługi narzędzi biurowych, programów typu CRM.

Gotowość do podróży służbowych.

Czynne prawo jazdy kat. B.

Wykształcenie minimum średnie (mile widziane w kierunku zarządzania, marketingu, komunikacji).

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Możliwość pracy w dynamicznym zespole i przy ciekawych projektach.

Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia.

Jak aplikować:

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca(AT)biatech.pl

W tytule wiadomości prosimy umieścić: "Aplikacja na stanowisko Specjalisty do spraw obsługi klienta kluczowego".

Prosimy również o dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BIATECH sp. z o.o. z siedzibą w Zaściankach w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Lokalizacja

Zaścianki,

Podlaskie

Podlaskie, Zaścianki
ID: 891019250