2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Stargard
Dodane 14 maja 2024

Specjalista do spraw kontroli jakości zbóż - Laborant/ka

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

BAT Agrar Sp. z o.o. wcześniej ATR Agrohandel od ponad 25 lat wspiera polskie rolnictwo. Pomaga rolnikom w maksymalizacji zysków z uprawy roli, dostarczając środki ochrony roślin, nawozy i materiał siewny oraz kupując płody rolne.

Dołącz do nas, jeżeli posiadasz:

  • wykształcenie min. średnie o profilu laboratoryjnym, mile widziane wyższe kierunkowe

  • bardzo dobrą znajomość zagadnień w zakresie gospodarki magazynowej oraz umiejętność wykonywania analiz laboratoryjnych

  • wymagane doświadczenie w pracy w laboratorium przy magazynie zbożowym

  • płynną znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobrą organizację pracy własnej

  • systematyczność, skrupulatność i terminowość

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, rejestracja i wydawanie surowców: zbóż, rzepaku, kukurydzy

  • pobieranie próbek do badań laboratoryjnych

  • obsługa Rakorafu i wagi samochodowej

  • wykonywanie bieżących analiz jakościowych zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

  • wysyłka próbek zbóż do analizy zewnętrznej

  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej otrzymywanych wyników

  • przygotowanie dokumentacji do kontroli weterynaryjnej i audytowej GMP+/REDcert

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizacja

  • przeprowadzanie inwentaryzacji rocznej zbóż

  • nadzór nad urządzeniami laboratoryjnymi, terminowość wykonywania kalibracji (legalizacji)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze magazynu

  • stałe godziny pracy 8:00-16:00

  • dofinansowania do szkoleń i kursów

  • spotkania okazjonalne, integracyjne, wspólne wyjazdy

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • dofinansowanie do pakietu Multi Sport

  • ubezpieczenie na życie

  • bezpłatny parking

  • brak dress code’u

  • zgrany, ambitny zespół

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 915514699