2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Kujawsko-pomorskie
  6. Kontrola jakości - Aleksandrów Kujawski
Dodane 15 maja 2024

Specjalista do spraw kontroli jakości

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna FABTOM Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 8; poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista do spraw kontroli jakości, firma zajmuje się produkcją butelek z tworzywa sztucznego

Opis stanowiska:

·         Kontrola parametrów butelek

·         Odpowiedzialność za zachowanie obowiązującego poziomu jakości

·         Sprawdzanie raportów produkcyjnych pod kątem uwag jakościowych bądź związanych z procesem technologicznym

·         Kontrola poprawności zapisów prowadzonych przez operatorów

·         Koordynowanie wyrobów zablokowanych (blokowanie/odblokowywanie, zmiana statusu w programie ENOVA365)

·         Prowadzenie rejestru wyrobów zablokowanych

·         Comiesięczne drukowanie rejestrów

·         W razie potrzeby pomoc w przebieraniu zablokowanego asortymentu

·         Kontrola i ocena stanu sanitarno - higienicznego zakładu

Wymagania:

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         przestrzeganie zasad obowiązujących w zakładzie pracy

·         umiejętność pracy w zespole

·         punktualność, zaangażowanie, sumienność

 Firma oferuje:

·         konkurencyjne wynagrodzenie w regionie

·         stabilne zatrudnię - umowę o pracę

·          zdobycie doświadczenia w firmie z branży tworzyw sztucznych

·         szkolenie wdrażające

·         darmowe szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji;

·         dobrą atmosferę pracy w młodym i prężnym zespole

·         system pracy dwuzmianowy (od 6-14 i od 14-22).

·         Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski ul. Przemysłowa 8

Proszę dzwonić w godzinach od 8:00 - 16:00

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski
ID: 918470774