2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Brzeg
Dodane 10 kwietnia 2024

Specjalista do spraw badań elektrycznych

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Silników Elektrycznych BESEL S.A . w Brzegu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne o specjalności:  elektryczne (elektrotechnika, elektronika), dodatkowym atutem będzie posiadanie wykształcenia wyższego technicznego,

- dobra znajomość  obsługi  komputera i sprzętu biurowego oraz aparatury kontrolno- pomiarowej i   badawczej,

- pożądana znajomość języków obcych,

- mile widziane posiadanie uprawnień elektrycznych bez ograniczenia napięcia oraz ukończone kursy specjalistyczne,

- umiejętność pracy w zespole,

- odpowiedzialność, rzetelność, sumienność.

Obowiązki:

- badanie wyrobów gotowych zgodne z dokumentacją techniczną, obowiązującymi normami i wymaganiami jakościowymi,

- prowadzenie badań nowych i modernizowanych wyrobów,

- konserwacja aparatury kontrolno-pomiarowej.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego oraz  zdobycia nowego doświadczenia,

- możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień,

- prywatną opiekę medyczną.

kontakt: BESEL SA Brzeg, ul. Elektryczna 8

Oferty prosimy przesłać na adres email: besel(at)cantonigroup.com

 Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dla kandydatów do pracy

1.     Administratorem danych jest Fabryka Silników Elektrycznych BESEL Spółka Akcyjna z siedzibą w Brzegu, ul. Elektryczna 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000015549, zwana dalej jako BESEL S.A.

2.     Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: besel.rod(at)cantonigroup.com, telefonicznie pod numerem: +48 77 416 28 61 lub pisemnie: BESEL S.A. ul. Elektryczna 8, 49-300 Brzeg

3.     Dostarczone przez Panią/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO Podstawą prawną przetwarzania są przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

4.     Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

5.     Odbiorcami Pani/Pana danych są upoważnieni pracownicy BESEL S.A., którzy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji mogą otrzymać do nich dostęp (np. pracownicy działu kadr, kierownicy komórek organizacyjnych). Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie BESEL S.A. (np. świadczącym usługi w zakresie wsparcia IT) przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora, przy czym nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, co do których Komisja Europejska nie stwierdziła odpowiedniego stopnia ochrony danych osobowych.

6.     Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.

7.     W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub ze Specjalistą ds. Ochrony Danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

8.     W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

9.     Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 825910313