2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Winogrady
Dodane 14 kwietnia 2024

Specjalista do spraw administracyjno-księgowych

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Prężnie rozwijające się gabinety stomatologiczne zatrudnią DOŚWIADCZONĄ, sumienną i dokładną osobę na stanowisku specjalisty do spraw administracyjno-księgowych.

Oferujemy:

·         pracę w młodym i zgranym zespole

·         miłą i bezstresową atmosferę

·         stabilne warunki zatrudnienia

·         możliwość rozwoju

Po okresie próbnym umowa o pracę. Płaca do indywidualnej negocjacji.

Zadania na stanowisku pracy:

·         ewidencja, tworzenie, weryfikacja i nadzór nad obiegiem dokumentów (faktury sprzedaży, zakupu, umowy itp.)

·         przygotowywanie dokumentów dla księgowości (stały kontakt z księgowością)

·         ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami w ramach powierzonych obowiązków

·         obsługa konta firmowego (monitorowanie płatności, opłaty faktur zakupu, windykacja należności, wykonywanie wpłat gotówkowych)

·         inne zadania zlecone przez przełożonych

Oczekiwania:

·         bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Microsoft Excel)

·         znajomość obsługi urządzeń biurowych

·         dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów oraz dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań

·         dokładność, zaangażowanie i lojalność

·         dbanie o dobry wizerunek firmy

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

·         znajomość jęz. angielskiego mile widziana

·         znajomość programu Fakturownia mile widziana

·         prawo jazdy kat. B mile widziane

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania, prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy lub poprzez portal OLX.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 911326268