2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 22 maja 2024

Specjalista do produkcji kół zębatych

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis:

Poszukujemy: SPECJALISTA DO PRODUKCJI KÓŁ ZĘBATYCH

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa frezarek do kół zębatych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze frezarek

  • prawidłowe ustawianie maszyny do obróbki

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek i narzędzi

  • motywacja do ciągłego rozwoju, chęć i umiejętność szybkiego uczenia się

  • punktualność, solidność, umiejętność pracy w grupie

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w systemie jednozmianowym (poniedziałek-piątek 6:00-14:00)

  • zarobki, adekwatne do posiadanych umiejętności

  • premię uznaniową

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym, przyjaznym zespole

  • możliwość nadgodzin

  • samorozwój nagradzany premiowo

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bef-Mont Paweł Giemza 43-300 Bielsko-Biała ul. Podwale 65, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 653972045